top of page

Hizmetlerimiz

 

NICO, Rekabet Gücünüzü Artırır

​Günümüzde e-ticaretin inanılmaz bir hızla gelişmesi ile tüketiciler her türlü ürüne ve o ürünlerin alternatif satıcılarına saniyeler içinde ulaşabilmektedir. Özellikle online pazaryerlerinde satıcılar arasında rekabet şartları her geçen gün zorlaşmaktadır. 

Tüketiciler, online pazaryerlerinde satılan ürünlerin alternatif fiyatlarını çok kolay bir şekilde karşılaştırabilmekte ve en avantajlı ürünü satın alabilmektedir. İnternet üzerinden satılan bir ürünün (aynı ürün) alternatif satıcılar arasındaki toplam satışının %80'den fazlasını en "EN DÜŞÜK FİYAT" ile sunan satıcı gerçekleştirmektedir. 

Bir ürünü "EN DÜŞÜK FİYAT" ile sunabilmek, "EN DÜŞÜK MALİYET" ile temin edebilmeyi gerektirir.  Ürünün maliyetini ise ilk elden çıkış fiyatı, satın alma gücü, nakliye, depolama, elleçleme, vergiler, pazaryeri komisyonları gibi pek çok unsur belirlemektedir. İthal ürünlerde ise lojistik süreçlerin maliyetinin toplam maliyete oranı çok daha yüksek olmaktadır.

NICO, satmakta olduğunuz veya satmayı düşündüğünüz sınır aşan ürünlerin tedarik sürecini, ürünler satış deponuza girene kadar "EN DÜŞÜK MALİYET" ile tamamlamanıza yardımcı olur.

 

NICO ile rekabette bir adım öne geç!

cube.jpg
Türkiye'den Diğer Ülkelere Ürün Tedariği

 

x

I'x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

Diğer Ülkelerden Türkiye'ye Ürün Tedariği

 

x

I'x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

Lojistik Hizmetler

 

x

I'x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

Danışmanlık

 

x

I'x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

bottom of page